Zoek medewerkers

Resultaten 7641 - 7660 van 7670

  • mw. dr. A.M. (Adrienne) Zuiderweg

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Bureau departement KRC

    A.M.Zuiderweg@uva.nl | T: 0205254560

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. P.W. (P.W.) Zuidhof

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Europese studies

    P.W.Zuidhof@uva.nl | T: 0205256129

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. E. (Ed) Zuidinga

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    Van 't Hoff Institute for Molecular Sciences

    E.Zuidinga@uva.nl | T: 0205255690

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. F.A. (Frank) Zuijdam MSc

    Bestuur en Bestuursstaf

    Academische Zaken

    F.A.Zuijdam@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. T.L. (Titia) van Zuijen

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programme group: Developmental Disorders and Special Education

    T.L.vanZuijen@uva.nl | T: 0205251273

    Ga naar deze medewerker
  • mw. drs. J.J. (Juliette) van Zuijlen

    ICT Services

    J.J.vanZuijlen@uva.nl | T: 0205252873

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. drs. W.D. (Wouter) Zum Vörde Sive Vörding

    Facility Services

    W.D.ZumVordeSiveVording@uva.nl | T: 0205257575

    Ga naar deze medewerker
  • mw. A. (Anouk) Zuurmond MA

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Nederlandse Letterkunde

    A.Zuurmond@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. A.G. (Annet) Zwaagstra

    ICT Services

    A.G.Zwaagstra@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. prof. dr. B. (Bob) van der Zwaan

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    Van 't Hoff Institute for Molecular Sciences

    B.vanderZwaan@uva.nl | T: 0205256455

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. ing. J.A. (Hans) Zwaan

    Universiteitsbibliotheek

    Bibliotheek- en Informatiesystemen

    J.A.Zwaan@uva.nl | T: 0205252315

    Ga naar deze medewerker
  • mw. drs. H.E. (Hilde) Zwaan-van der Plas

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    Van 't Hoff Institute for Molecular Sciences

    H.E.Zwaan@uva.nl | T: 0205256956

    Ga naar deze medewerker
  • mw. dr. R. (Rose) van der Zwaard

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Engelse taal en cultuur

    R.vanderZwaard@uva.nl | T: 0205253827

    Ga naar deze medewerker
  • mw. C.M.J. (Christel) Zwaga

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    C.M.J.Zwaga@uva.nl | T: 0205254063

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. dr. G. (Gooitzen) Zwanenburg

    Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

    Swammerdam Institute for Life Sciences

    G.Zwanenburg@uva.nl | T: 0205256547

    Ga naar deze medewerker
  • mw. E. (Elsbeth) Zwart

    Universiteitsbibliotheek

    Afdeling Depots en Documentleveringen

    E.Zwart@uva.nl | T: 0205252359

    Ga naar deze medewerker
  • mw. M.L. (Merel) Zwart

    Facility Services

    M.L.Zwart@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • mw. I.J.J. (Ingrid) de Zwarte MA

    Faculteit der Geesteswetenschappen

    Capaciteitsgroep Geschiedenis

    I.J.J.deZwarte@uva.nl | T: 0205252036

    Ga naar deze medewerker
  • mw. prof. dr. M.Z. (Margreet) Zwarteveen

    Faculteit der Maatschappij- en Gedragswetenschappen

    Programmagroep: Governance and Inclusive Development

    M.Z.Zwarteveen@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dhr. E.R. (Bert) Zwaving

    ICT Services

    E.R.Zwaving@uva.nl | T: 0205253127

    Ga naar deze medewerker